Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Przedstwienie postaci Lay by dodatki-stencil.

<<001>>Przedstwienie postaci

Vanessa Ann Taylor

Śliczna siedemnastolatka. Jej długie ciemno-brązowe włosy swowodnie opadają na ramiona, co dodaje uroku jej brązowym oczom. Swoją urodę zawdzięcza matce, a oczy ojcu. Rodzice Vanessy zginęlili w katastorie lotniczej pięć lat temu, pozostawiając ją i jej młodszą siostrę. Od tamtej pory obie mieszkają w domu dziecku w Hamburgu. Niezwykła romantyczka, kochająca dzieci szuka prawdziwej miłości.

Stella Michelle Taylor

Kochająca swoje życie dziesięcioletnia siostra bohaterki - Stella. Jest niemalże identyczna do swojej siostry. Ma średnie, brązowe włosy i ciemno-brązowe oczy. Śmierć rodziców była dla niej wielkim wstrząsem i nie wiele ich pamięta. Może dlatego, że miała tylko pięć lat lub może dlatego, że w ogóle nie poświęcali siostrom czasu. To własnie Vanessa jest dla niej jak matka, a nie jak siostra. Czasem pyskata, czasem łagodna jedyna siostra Nessy.

Bill Kaulitz

Czasem egoistyczny osiemnastolatek. Jego naturalnym kolorem włosów jest ciemny-blond lecz postanowił sobie je przefarbować na czerń. Jego włosy ułożony w kształcie sierści lwa daje mu znak rozpoznawalny. Gra w zespole Tokio Hotel, który cieszy sie wielką popularnością na całym świecie. Jest śpiochem, gadułą, koszmarnym zazdrośnikiem, który szuka prawdziwej miłości.


Głosuj (0)

stlumione-serce 21.02.2008 [Powrót] Skomciasz?Extra 10/10 rób dalej jak najszybciej pliiiis!
Bill_Kaulitz 01.01.2010
| brak www IP: 188.33.173.32

Hej super opowiadanie napisz ciąg dalszy i to koniecznie!!!!!!!!!!!
Vani 24.04.2008
| brak www IP: 77.183.227.218

Fajny blog dodaje do znajomych iliczę na to samo ;D
korcia11 22.02.2008
| brak www IP: 80.54.240.188***
Made by Lay4all from lay4all.prv.pl
'Księga Gości'

Zobacz || Wpisz


'Avatar'


Pokochasz?


'Ulubieni'


'Archiwum'

2008
Luty
'Linki'

Przedstawienie postaci
**Odcinki**
1 - "Pojedź z nimi i bądź szczęśliwa"
'Kluby'

{kluby}
'Lay by:'
DODATKI NA BLOGA!